Wybierz miasto
 • Gdańsk
 • Sopot
 • Gdynia
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 • wyczyść
Termin pobytu
Liczba osób
 • 1 Osoba
 • 2 Osoby
 • 3 Osoby
 • 4 Osoby
 • 5 Osób
 • 6 Osób
 • 7 Osób
 • 8 Osób
 • 9 Osób
 • 10 Osób
 • 11 Osób
 • wyczyść

Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie

Data publikacji: 04-11-2016 Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie

1. LOKALIZACJA
Pierwsze kryterium związane z lokalizacją pozwoliło nam rozważyć atrakcyjność danego obiektu pod względem otaczającej go infrastruktury usługowo-handlowej i kulturalnej. Ważna była dla nas również komunikacja (bliskość zarówno komunikacji miejskiej, jak i dogodnego dojazdu samochodem).
2. PRESTIŻ
Lokalizacja wiąże się również z prestiżem zamieszkania. W tym wypadku zwróciliśmy uwagę na popularność danego miejsca, czyli po prostu fakt, czy jest modne. Oceniliśmy potencjalnych sąsiadów, a przede wszystkim bliskość miejsc atrakcyjnych turystycznie.

3. UNIKATOWOŚĆ
Przy kolejnym aspekcie sięgnęliśmy po ocenę niepowtarzalności danego obiektu. Rozważyliśmy czy istnieją w Trójmieście analogiczne inwestycje i czy w najbliższym otoczeniu jest możliwość powstania równie unikalnego obiektu.

4. ARCHITEKTURA
Tutaj zwracaliśmy szczególną uwagę na bryły budynku,
a także innowacyjność przy zachowaniu praktycznych rozwiązań. Ocenialiśmy także obecność i funkcjonalność małej architektury na osiedlu. Istotne było dla nas połączenie funkcji estetycznej z praktyczną.

5. WYKOŃCZENIE CZĘŚCI WSPÓLNYCH
Przyjrzeliśmy się także wykończeniu części wspólnych m.in. holi, korytarzy, recepcji. Zwracaliśmy uwagę na jakość materiałów wykończeniowych oraz na pomysły w stworzaniu niepowtarzalnego designu.

6. UDOGODNIENIA
Uznaliśmy, że przy kryteriach wyboru inwestycji klienci coraz częściej kierują się udogodnieniami
w budynku. Istnienie w kompleksach sauny, sali fitness, siłowni, sal klubowych czy recepcji miało wpływ na notę w naszym rankingu.

7. WIARYGODNOŚĆ
Istotna była dla nas jakość, którą może zaoferować dany deweloper. Ocenialiśmy w tym wypadku po prostu dewelopera i jego wiarygodność, analizując jego staż funkcjonowania na rynku nieruchomości oraz liczbę inwestycji, które cieszą się wśród kupujących powodzeniem.

8. „WIDOK Z OKNA”
Zwróciliśmy uwagę na unikalność konkretnych apartamentów, które warunkował m.in. „widok z okna”. Niektóre z apartamentów oferują kupującym widok na las, panoramę miasta. Inne natomiast pozwalają jedynie na oglądanie najbliższych sąsiadów.

9. POTENCJAŁ WZROSTU WARTOŚCI
Istotny był także potencjał wzrostu wartości. Przeanalizowaliśmy jak na przestrzeni 10 lat wzrośnie wartość nieruchomości. Braliśmy w tym wypadku pod uwagę, możliwość rozwoju infrastruktury w sąsiedztwie, brak konkurencyjnych inwestycji w otoczeniu oraz działek do zabudowy mieszkaniowej w pobliżu.

10. RENTOWNOŚĆ WYNAJMU
I ostatnie, ale chyba najważniejsze z kryteriów – rentowność wynajmu. Analizowaliśmy, czy w przypadku danej nieruchomości będziemy mieli do czynienia z wysoką stopą zwrotu, a więc czy stosunek ceny do rocznej sumy dochodów z wynajmu będzie odpowiednio wysoki.

 

MENNICA RESIDENCE – WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE


u6u2u1-c

Projekt architektoniczny o ponadczasowym charakterze inspirowany luksusowymi wieżami apartamentowymi z Nowego Jorku. Mennica Residence to zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych, usytuowanych wzdłuż nowo projektowanego pieszego pasażu, z wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zróżnicowaną zielenią na różnych poziomach. Kompleks umiejscowiony w kwartale ulic: Grzybowskiej, Żelaznej, Pereca i Waliców charakteryzuje nowoczesność i funkcjonalizm. Od skrzyżowania ulic Grzybowskiej i Żelaznej znajdzie się reprezentacyjne, wysokie na 7 metrów lobby wejściowe do dwóch narożnych wież oraz centrum rekreacyjno-wypoczynkowego o powierzchni 650 mkw. usytuowanego na pierwszym piętrze i wyposażonego we własny taras, wychodzący na wewnętrzny dziedziniec. Naszą uwagę zwróciły penthousy na najwyższych piętrach oraz przemyślane, funkcjonalne układy mieszkań 4- i 5-pokojowych. Mniejsze rozmiary mieszkań 2- i 3-pokojowych stanowią ważną część projektu i są doskonałym dopełnieniem takiej miejskiej rezydencji.

 

PORT PRASKI – WARSZAWA CENTRUM


portpraski-3

portpraski-1

Port Praski to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy na 38-hektarowym terenie, w odległości ok. tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, między ulicami Jagiellońską, Zamoyskiego, Okrzei i Wybrzeżem Szczecińskim, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński. Na całość portu składają się cztery dzielnice, spełniające różne funkcje: od mieszkalnej, poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową.

Pierwsza dzielnica Portu Praskiego to Stara Praga. Jej kwartałowa zabudowa została zaczerpnięta z historycznej architektury stolicy. Pełni ona funkcję mieszkalno-usługową. Znajdują się w niej budynki o wysokości do 27 metrów, w których parter przeznaczony jest na lokale usługowe.

Pozostałe dzielnice to: Doki (luksusowa część Portu Praskiego z restauracjami, ekskluzywnymi butikami i mariną), City (dzielnica z wieżowcami, hotelem i obiektami sportowymi) oraz Park Mediów (strefa z forum mediowo-technologicznym). Całość inwestycji dopełnią sąsiadujące zielone tereny. W sprzedaży dostępne są apartamenty w czterech budynkach Starej Pragi, dzielnicy Portu Praskiego: Krowia 6, Sierakowskiego 5, Port i Latarnia.

 

COSMOPOLITAN – WARSZAWA, TWARDA 4


04_n9m742199_n9m8335_120160602_cosmo_0967

44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie, w którym można zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu. Twórcą projektu jest jeden z największych architektów XXI wieku, Helmut Jahn. Sam budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie i jest jedynym dziełem Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością. Z każdego z 236 apartamentów o powierzchniach od 54 do 194 m2 rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Warszawy. Wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza dzięki dużym, niepodzielnym i uchylnym oknom, stanowiącym unikatową cechę inwestycji. Apartamenty zostały wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Mieszkańcy Cosmopolitan mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami: suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych i sal konferencyjnych. Znajduje się tu również zagospodarowany taras o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. Usługa Cosmopolitan Concierge dostępna jest dla mieszkańców rzez 7 dni w tygodniu. Na 42. piętrze budynku odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne.

PARK LANE – WARSZAWA PODCHORĄŻYCH 83


 

06_n9m5464_108_n9m5561_120160521_parkline_0137_rgb

Wyjątkowa inwestycja położona w prestiżowej lokalizacji, tuż przy jednej z bram do Łazienek Królewskich w Warszawie. Park Lane to wolnostojący, kameralny budynek o 8 kondygnacjach naziemnych i 1 podziemnej. Oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne oraz gwarantuje absolutną prywatność. Na parterze rezydencji znajduje się powierzchnia usługowa przeznaczona na salon beauty & spa, a na wyższych kondygnacjach mieści się 12 wyjątkowych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie. Sprzęt firmy Miele w kuchni, wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach, garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką, klimatyzacja czy inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS)
to tylko część tego, co otrzymują mieszkańcy. Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową recepcję i ochronę. Z okien apartamentów roztaczają się widoki na tonący w zieleni Ogród Manierystyczny. Apartamentowiec Park Lane to dziś najlepszy adres w Warszawie. Prestiżowe, kameralne miejsce. Mieszkania są w pełni wyposażone, można w nich zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu. Idealne miejsce dla ludzi niezależnych, którzy osiągnęli w życiu sukces – nie tylko finansowy – wciąż poszukujących ale spełnionych. Mieszkańcy Park Lane są świadomi, że adres jest niczym najlepsza wizytówka. Cenią sobie spokój i chcą żyć slow. Twórcą rezydencji jest firma Tacit Investment, lider na rynku nieruchomości premium.

THE TIDES – WARSZAWA CENTRUM


thetides-1

U zbiegu Powiśla z brzegiem Wisły, w sąsiedztwie Mostu Poniatowskiego, powstaje wyjątkowy kompleks The Tides projektu renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates. Łącząc funkcje biurowe i mieszkalne z możliwościami, które daje prestiżowe nadwiślańskie położenie, The Tides wkrótce stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli nowoczesnej Warszawy. Oferta 12 apartamentów skierowana jest do koneserów luksusu, którzy docenią zalety własnej przystani na Wiśle, niepowtarzalnych widoków na zielony wschodni brzeg oraz dbającej o każdy szczegół obsługi consierge dostępnej tylko dla mieszkańców The Tides.

Każdy apartament posiada prywatny taras widokowy na Wisłę, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na patio na dachu. Apartament może być urządzony według uznania właściciela lub zakupiony z wykończeniem jednej ze znanych warszawskich pracowni architektonicznych Sojka & Wojciechowski. The Tides to więcej niż wyjątkowy komfort. Zapewnia pełną swobodę i domową prywatność, jednak dzięki strukturze aparthotelu będzie tam wygodniej niż w domu. Nasza restauracja dostarczy posiłek do apartamentu a room service zatroszczy się o świeżą pościel, ręczniki czy oddanie garderoby do pralni. Portier zapowie gości a concierge pomoże w sprawach codziennych.

KAMIENICA WIEJSKA 11


kamienica_wiejska11_frontkamienica_wiejska11_brama

„Kamienica Wiejska 11” to nowatorska inwestycja spółki celowej Wiejska 11 Sp. z o.o., działającej w ramach grupy Myoni. Jest to projekt rewitalizacji kamienicy, usytuowanej przy ulicy Wiejskiej, vis-a-vis kancelarii Prezydenta RP. Kamienica powstała w 1906 roku, na miejscu willi wzniesionej według projektu architekta Antoniego Corazziego. W niemal niezmienionej formie przetrwała do dzisiaj. Budynek składa się z części frontowej oraz 2 oficyn. Ma VI kondygnacji naziemnych oraz II podziemne. Głównym założeniem była jak najmniejsza ingerencja w istniejący układ pomieszczeń, w związku z tym powstanie tam jedynie 25 apartamentów o powierzchniach 180- 280 m2. Większość lokali osiągnie imponującą wysokość 3,80-4,20 m. Na ostatnim piętrze zaprojektowano 4 penthousy, z okien których będzie można podziwiać panoramiczny widok na Warszawę. Dodatkowym atutem każdego penthousu będzie taras, zlokalizowany na dachu budynku. Standard budynku będzie bardzo wysoki, m.in. dzięki odtworzeniu lub renowacji stylowych elementów. W budynku powstał 2-poziomowy garaż podziemny z wjazdem od ulicy Wiejskiej.Planowana jest całodobowa ochrona inwestycji oraz opieka concierge dla przyszłych mieszkańców kamienicy. Zakończenie inwestycji nastąpi w lipcu 2016 r.

Wszystkie newsy

Przyjazne Biurowce
Przyjazne Biurowce 15-12-2016

Dlaczego firma Google buduje kampus budynków biurowych otoczony zielenią, obfitujący w miejsca rekreacji i zapewniający swoim pracownikom realizację niemal wszystkich codziennych potrzeb? 

Uwiedzeni Zatoką Komfortu
Uwiedzeni Zatoką Komfortu 09-12-2016

Otoczenie każdego z nas zmienia się nieustannie, wpływając na oczekiwania, styl życia a nawet sposób wypoczynku

Kolory we wnętrzach na 2016 i 2017 rok
Kolory we wnętrzach na 2016 i 2017 rok 01-12-2016

Jak co roku, prestiżowy Pantone Color Institute wydał nowy raport dotyczący modnych kolorów na 2016 i 2017 rok.

Apartament z widokiem na Sopot
Apartament z widokiem na Sopot 01-12-2016

Szum morza, białe molo i Krzywy Domek – kto nie chciałby zatrzymać się w Sopocie na dłużej niż wakacyjny urlop? 

Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie
Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie 04-11-2016

Tym razem ze wszystkich inwestycji apartamentowych w Warszawie, zarówno tych, które są już w sprzedaży, jak i tych, które rozpoczną sprzedaż w 2016 roku.

Inwestycja Granaria – Wywiad
Inwestycja Granaria – Wywiad 30-10-2016

Na pytania redaktorów INApartments Magazine, dotyczących projetu Granaria, odpowiedział Pan Jan Kurbiel, Członek Zarządu Granaria Development Gdańsk.

La Playa Palace Sopot
La Playa Palace Sopot 30-10-2016

Sopot to miejsce wyjątkowe, zróżnicowane pod względem kulturowym, architektonicznym i urbanistycznym. 

Dlaczego warto inwestować w apartamenty luksusowe?
Dlaczego warto inwestować w apartamenty luksusowe? 25-10-2016

Dziś, gdzie nie spojrzymy otaczają nas reklamy banków, które nakłaniają do inwestowania w lokaty, czy fundusze inwestycyjne. Z kolei giełda...

10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście
10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście 24-10-2016

Dziesięć najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście – według uznanych ekspertów rynku nieruchomości prestiżowych – INApartments Investment

Uciec z "Wieczystego"? - od strony prawnej
Uciec z "Wieczystego"? - od strony prawnej 20-04-2016

Użytkowanie wieczyste w polskim prawie to nie więzienie w Alcatraz. Można z niego uciec. Niemniej jednak ucieczka z prawa użytkowania wieczystego, w zasadzie jak każda inna, wymaga dobrego planu, kalkulacji zysków i strat i bezbłędnego wykonania. Inaczej może ona stać się dla nas nieopłacalna. 

Wyważone funkcje wnętrz - Relaks & Estetyka
Wyważone funkcje wnętrz - Relaks & Estetyka 12-04-2016

Trójmiejski rynek nieruchomości cechuje pewna zauważalna specyfika na tle mapy Polski. Gdańsk, Sopot i Gdynia ze względu na swoje położenie nad morzem oraz jednoczenie bogate zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe....

Penthouse równa się luksus
Penthouse równa się luksus 08-04-2016

Jakie warunki powinien spełniać prawdziwy penthouse? Sytuacja jest tu znacznie łatwiejsza niż w przypadku apartamentów, których definicje bywają co najmniej płynne.      

Pierwsze wydanie INAmagazine
Pierwsze wydanie INAmagazine 28-01-2016

Już jest! Doczekaliśmy się pierwszego wydania naszego magazynu!   

W kwietniu 2016 roku otwarcie nowego aparthotelu INApartments, Baltic Sands
W kwietniu 2016 roku otwarcie nowego aparthotelu INApartments, Baltic Sands 14-01-2016

Baltic Sands to wyjątkowy aparthotel, znajdujący się w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, Helu.     

Rekrutacja trwa!
Rekrutacja trwa! 24-11-2015

INApartments stawia na rozwój!

Nowe wyzwanie INApartmetns Magazine
Nowe wyzwanie INApartmetns Magazine 20-11-2015

Nasz zespół kreatywny tworzy kwartalnik INApartments Magazine adresowany do ludzi z pasją do życia. Pragniemy inspirować Was do podejmowania odważnych kroków i nowych wyzwań. 

Nasz nowy adres
Nasz nowy adres 26-08-2015

Sopot, ul. Obrońców Westerplatte 27/1. To nasz nowy adres. Całkiem niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę - w tej chwili naszą główną bazą stał się Sopot.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości ofertowe.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij