Wybierz miasto
 • Gdańsk
 • Sopot
 • Gdynia
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 • wyczyść
Termin pobytu
Liczba osób
 • 1 Osoba
 • 2 Osoby
 • 3 Osoby
 • 4 Osoby
 • 5 Osób
 • 6 Osób
 • 7 Osób
 • 8 Osób
 • 9 Osób
 • 10 Osób
 • 11 Osób
 • wyczyść

10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście

Data publikacji: 24-10-2016 10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście

Ze wszystkich inwestycji apartamentowych w Trójmieście, zarówno tych, które są już w sprzedaży, jak i tych, które dopiero rozpoczną sprzedaż w 2016 roku wybraliśmy 10 najlepszych, kierując się 10 kryteriami:

Lokalizacja
Pierwsze kryterium związane z lokalizacją pozwoliło nam rozważyć atrakcyjność danego obiektu pod względem otaczającej go infrastruktury usługowo-handlowej i kulturalnej. Ważna była dla nas również komunikacja (bliskość zarówno komunikacji miejskiej, jak i dogodnego dojazdu samochodem).

Prestiż
Lokalizacja wiąże się również z prestiżem zamieszkania. W tym wypadku zwróciliśmy uwagę na popularność danego miejsca, czyli po prostu fakt, czy jest modne. Oceniliśmy potencjalnych sąsiadów, a przede wszystkim bliskość miejsc atrakcyjnych turystycznie – plaży czy starówki.

Unikatowość
Przy kolejnym aspekcie sięgnęliśmy po ocenę niepowtarzalności danego obiektu. Rozważyliśmy czy istnieją w Trójmieście analogiczne inwestycje i czy w najbliższym otoczeniu jest możliwość powstania równie unikalnego obiektu.

Architektura
Tutaj zwracaliśmy szczególną uwagę na bryły budynku, a także innowacyjność przy zachowaniu praktycznych rozwiązań. Ocenialiśmy także obecność i funkcjonalność małej architektury na osiedlu. Istotne było dla nas połączenie funkcji estetycznej z praktyczną.

Wykończenie części wspólnych
Przyjrzeliśmy się także wykończeniu części wspólnych m.in. holi, korytarzy, recepcji. Zwracaliśmy uwagę na jakość materiałów wykończeniowych oraz na pomysły w tworzaniu niepowtarzalnego designu.

Udogodnienia
Uznaliśmy, że przy kryteriach wyboru inwestycji klienci coraz częściej kierują się udogodnieniami w budynku. Istnienie w kompleksach sauny, sali fitness, siłowni, sal klubowych czy recepcji miało wpływ na notę w naszym rankingu.

Wiarygodność
Istotna była dla nas jakość, którą może zaoferować dany deweloper. Ocenialiśmy w tym wypadku po prostu dewelopera i jego wiarygodność, analizując jego staż funkcjonowania na rynku nieruchomości oraz liczbę inwestycji, które cieszą się wśród kupujących powodzeniem.

„Widok z okna”
Zwróciliśmy uwagę na unikalność konkretnych apartamentów, które warunkował m.in. „widok z okna”. Niektóre z apartamentów oferują kupującym widok na las, plażę, panoramę miasta. Inne pozwalają jedynie na oglądanie najbliższych sąsiadów.
Potencjał wzrostu wartości
Istotny był także potencjał wzrostu wartości. Przeanalizowaliśmy jak na przestrzeni 10 lat wzrośnie wartość nieruchomości. Braliśmy w tym wypadku pod uwagę, możliwość rozwoju infrastruktury w sąsiedztwie, brak konkurencyjnych inwestycji oraz działek do zabudowy mieszkaniowej w otoczeniu.

Rentowność wynajmu.
I ostatnie, ale chyba najważniejsze z kryteriów – rentowność wynajmu. Analizowaliśmy czy w przypadku danej nieruchomości będziemy mieli do czynienia z wysoką stopą zwrotu, a więc czy stosunek ceny do rocznej sumy dochodów z wynajmu będzie odpowiednio wysoki....

Zobacz cały artykuł..

Wszystkie newsy

Przyjazne Biurowce
Przyjazne Biurowce 15-12-2016

Dlaczego firma Google buduje kampus budynków biurowych otoczony zielenią, obfitujący w miejsca rekreacji i zapewniający swoim pracownikom realizację niemal wszystkich codziennych potrzeb? 

Uwiedzeni Zatoką Komfortu
Uwiedzeni Zatoką Komfortu 09-12-2016

Otoczenie każdego z nas zmienia się nieustannie, wpływając na oczekiwania, styl życia a nawet sposób wypoczynku

Kolory we wnętrzach na 2016 i 2017 rok
Kolory we wnętrzach na 2016 i 2017 rok 01-12-2016

Jak co roku, prestiżowy Pantone Color Institute wydał nowy raport dotyczący modnych kolorów na 2016 i 2017 rok.

Apartament z widokiem na Sopot
Apartament z widokiem na Sopot 01-12-2016

Szum morza, białe molo i Krzywy Domek – kto nie chciałby zatrzymać się w Sopocie na dłużej niż wakacyjny urlop? 

Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie
Najciekawsze inwestycje apartamentowe w Warszawie 04-11-2016

Tym razem ze wszystkich inwestycji apartamentowych w Warszawie, zarówno tych, które są już w sprzedaży, jak i tych, które rozpoczną sprzedaż w 2016 roku.

Inwestycja Granaria – Wywiad
Inwestycja Granaria – Wywiad 30-10-2016

Na pytania redaktorów INApartments Magazine, dotyczących projetu Granaria, odpowiedział Pan Jan Kurbiel, Członek Zarządu Granaria Development Gdańsk.

La Playa Palace Sopot
La Playa Palace Sopot 30-10-2016

Sopot to miejsce wyjątkowe, zróżnicowane pod względem kulturowym, architektonicznym i urbanistycznym. 

Dlaczego warto inwestować w apartamenty luksusowe?
Dlaczego warto inwestować w apartamenty luksusowe? 25-10-2016

Dziś, gdzie nie spojrzymy otaczają nas reklamy banków, które nakłaniają do inwestowania w lokaty, czy fundusze inwestycyjne. Z kolei giełda...

10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście
10 najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście 24-10-2016

Dziesięć najciekawszych inwestycji apartamentowych w Trójmieście – według uznanych ekspertów rynku nieruchomości prestiżowych – INApartments Investment

Uciec z "Wieczystego"? - od strony prawnej
Uciec z "Wieczystego"? - od strony prawnej 20-04-2016

Użytkowanie wieczyste w polskim prawie to nie więzienie w Alcatraz. Można z niego uciec. Niemniej jednak ucieczka z prawa użytkowania wieczystego, w zasadzie jak każda inna, wymaga dobrego planu, kalkulacji zysków i strat i bezbłędnego wykonania. Inaczej może ona stać się dla nas nieopłacalna. 

Wyważone funkcje wnętrz - Relaks & Estetyka
Wyważone funkcje wnętrz - Relaks & Estetyka 12-04-2016

Trójmiejski rynek nieruchomości cechuje pewna zauważalna specyfika na tle mapy Polski. Gdańsk, Sopot i Gdynia ze względu na swoje położenie nad morzem oraz jednoczenie bogate zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe....

Penthouse równa się luksus
Penthouse równa się luksus 08-04-2016

Jakie warunki powinien spełniać prawdziwy penthouse? Sytuacja jest tu znacznie łatwiejsza niż w przypadku apartamentów, których definicje bywają co najmniej płynne.      

Pierwsze wydanie INAmagazine
Pierwsze wydanie INAmagazine 28-01-2016

Już jest! Doczekaliśmy się pierwszego wydania naszego magazynu!   

W kwietniu 2016 roku otwarcie nowego aparthotelu INApartments, Baltic Sands
W kwietniu 2016 roku otwarcie nowego aparthotelu INApartments, Baltic Sands 14-01-2016

Baltic Sands to wyjątkowy aparthotel, znajdujący się w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, Helu.     

Rekrutacja trwa!
Rekrutacja trwa! 24-11-2015

INApartments stawia na rozwój!

Nowe wyzwanie INApartmetns Magazine
Nowe wyzwanie INApartmetns Magazine 20-11-2015

Nasz zespół kreatywny tworzy kwartalnik INApartments Magazine adresowany do ludzi z pasją do życia. Pragniemy inspirować Was do podejmowania odważnych kroków i nowych wyzwań. 

Nasz nowy adres
Nasz nowy adres 26-08-2015

Sopot, ul. Obrońców Westerplatte 27/1. To nasz nowy adres. Całkiem niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę - w tej chwili naszą główną bazą stał się Sopot.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości ofertowe.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij